Strony internetowe

tworzymy na WordPress

Program pozwala na personalizację projektów, dostosowanie ich do wymogów wyszukiwarek internetowych, zapewnia responsywność,

dostępność i wysokie bezpieczeństwo.

Stworzymy ciekawą stronę internetową

Prowadzisz firmę i chcesz zyskać grono nowych klientów bądź użytkowników? Jeśli tak, pomogę Ci w tym. Zajmuję się tworzeniem stron oraz sklepów internetowych w oparciu o WordPress, oraz WooCommerce i wiem, jak ważną rolę odgrywają w funkcjonowaniu każdej firmy. To właśnie one stwarzają realną szansę na pozyskanie potencjalnych klientów i rozszerzenie działalności.

WordPress – czym jest?

Na samym początku warto wyjaśnić, czym jest WordPress, ponieważ to właśnie na nim będzie opierać się Twoja strona lub sklep internetowy. Jest to jedna z najpopularniejszych platform służących do zarządzania treścią. Wcześniej była przeznaczona tylko do tworzenia blogów internetowych, jednak z czasem zyskała miano lidera wśród projektowania stron i sklepów. 

WordPress to narzędzie programistyczne, które opiera się na MySQL oraz PHP. Warto dodać, że strony, które opierają się na tej platformie, są bezpieczne. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń nie będą mogły ich kontrolować osoby z zewnątrz, które nie posiadają autoryzowanego dostępu, a wprowadzone dane nigdzie nie wyciekną. 

WordPress umożliwia również skuteczne zarządzenie treściami oraz kontrolowanie całej strony. Wszystko dzięki zastosowaniu CMS (Content Management System). Ten system zarządzenia treścią typu open source pozwala na dodawanie, modyfikowanie oraz publikowanie treści w nieskomplikowany sposób. Dzięki temu użytkownicy, którzy otrzymają profesjonalnie przygotowaną stronę lub sklep, będą mogli samodzielnie nimi zarządzać, nawet jeśli nie posiadają specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. 

W jaki sposób tworzymy strony internetowe ?

Kontakt i bezpłatna wycena

Jeśli masz pomysł na to, jak powinna wyglądać Twoja strona, skontaktuj się ze mną, a z chęcią go przeanalizuję. Jeśli jednak nie wiesz, od czego zacząć, zajmę się całym projektem od początku do końca. Wystarczy tylko, że powiesz, w jakiej działalności się specjalizujesz i po przeprowadzeniu jej dokładnej analizy, przygotuję odpowiedni projekt. 

Przedstawienie oferty

Gdy projekt strony bądź sklepu internetowego będzie już gotowy, przedstawię Ci ofertę. Jeśli stwierdzisz, że masz nieco inną wizję, niż moja, naniosę poprawki. Jeśli natomiast uznasz, że projekt jest na piątkę z plusem, wystarczy, że zaakceptujesz ofertę, a przejdę do kolejnego etapu.

Projektowanie strony

Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty przychodzi czas na projektowanie strony, obsługiwanej przez WordPress. Przygotuję szablon, który wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Podczas tego etapu, będziesz na bieżąco informowany o krokach, jakie podejmuję. Pozostając ze mną w kontakcie, możesz je również na bieżąco modyfikować. 

Tworzenie strony

Jeśli wybrany przeze mnie szablon przypadnie Ci do gustu, przystępuję do etapu tworzenia strony lub sklepu. Dopilnuję, aby były bezpieczne oraz intuicyjne w obsłudze. Zadbam również o ich prawidłowość wyświetlania się na urządzeniach mobilnych. Za tę ostatnią kwestią odpowiada specjalne oprogramowanie CMS, które ułatwi Ci zarządzenie stroną, nawet jeśli wcześniej nie miałeś z tym do czynienia.

Wdrażanie na serwer

Gdy już stworzę stronę, prześlę Ci ją do wglądu. Gdy go zaakceptujesz, przechodzę do jej publikacji. Dzięki przeprowadzeniu wcześniejszych testów strona będzie działać prawidłowo zgodnie ze wszystkimi standardami SEO.

Administrowanie

Sprawnie działająca strona internetowa to jeszcze nie wszystko. Równie ważna jest jej ciągła administracja, aby jej działanie przez cały czas było prawidłowe.

W jej skład wchodzą m.in. aktualizacje, backupy oraz dodawanie nowych funkcjonalności. W tej kwestii również możesz liczyć na moją pomoc.

Czy mogę mieć sklep internetowy ?

Tak, używamy do tego WooCommerce. Jest to darmowa wtyczka do WordPress, która umożliwia stworzenie sklepu internetowego. Wtyczka ta pozwala dodać do sklepu zarówno produkty, ich opisy, zdjęcia, formy wysyłki, jak i kupony rabatowe. Dzięki WooCommerce możesz również podłączyć różnorodne metody płatności, do których należą, chociażby PayU, PayNow, Przelewy24, przelew bankowy lub płatność za pobraniem. Jeśli zdecydujesz się na rozszerzenie swojej działalności, możesz skorzystać z bardziej zaawansowanych integracji. Wtyczki te odpowiadają m.in. za wielojęzyczną wersję sklepu oraz dodanie obcych walut. Zapewniają również automatyzację marketingu, a także integrację sklepu z Allegro, Ceneo, czy InPost. To tylko niektóre z funkcji WooCommerce. Możesz go rozbudować o nawet 1000 dodatkowych wtyczek.

Strony WWW tworzymy dla klientów z Jawora, Legnicy, Wrocławia oraz całego kraju.