Strony internetowe

Strony internetowe tworzymy na WordPress

Strona internetowa z wykorzystaniem WordPress, pozwala na personalizację projektów, dostosowanie ich do wymogów wyszukiwarek internetowych oraz zapewnia responsywność, dostępność i wysokie bezpieczeństwo.

Responsywne strony internetowe

Stworzymy ciekawą stronę internetową

Prowadzisz firmę i chcesz zyskać grono nowych klientów bądź użytkowników? Jeśli tak, pomożemy Ci w tym. Zajmujemy się tworzeniem stron oraz sklepów internetowych w oparciu o WordPress, oraz WooCommerce i wiemy, jak ważną rolę odgrywają w funkcjonowaniu każdej firmy. To właśnie one stwarzają realną szansę na pozyskanie potencjalnych klientów i rozszerzenie działalności.

Strony internetowe na WordPress

Co to jest WordPress?

Na samym początku warto wyjaśnić, czym jest WordPress, ponieważ to właśnie na nim będzie opierać się Twoja strona lub sklep internetowy. Jest to jedna z najpopularniejszych platform służących do zarządzania treścią. Wcześniej była przeznaczona tylko do tworzenia blogów internetowych, jednak z czasem zyskała miano lidera wśród projektowania stron i sklepów. 

WordPress to narzędzie programistyczne, które opiera się na MySQL oraz PHP. Warto dodać, że strony, które opierają się na tej platformie, są bezpieczne. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń nie będą mogły ich kontrolować osoby z zewnątrz, które nie posiadają autoryzowanego dostępu, a wprowadzone dane nigdzie nie wyciekną. 

WordPress umożliwia również skuteczne zarządzenie treściami oraz kontrolowanie całej strony. Wszystko dzięki zastosowaniu CMS (Content Management System). Ten system zarządzenia treścią typu open source pozwala na dodawanie, modyfikowanie oraz publikowanie treści w nieskomplikowany sposób. Dzięki temu użytkownicy, którzy otrzymają profesjonalnie przygotowaną stronę lub sklep, będą mogli samodzielnie nimi zarządzać, nawet jeśli nie posiadają specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. 

Tworzenie strony internetowej

W jaki sposób tworzymy strony internetowe?

Kontakt i bezpłatna wycena

Jeśli masz pomysł na to, jak powinna wyglądać Twoja strona, skontaktuj się z nami, a my z chęcią go przeanalizuję. Jeśli jednak nie wiesz, od czego zacząć, zajmiemy się całym projektem strony internetowej od początku do końca. Wystarczy tylko, że powiesz, w jakiej działalności się specjalizujesz i po przeprowadzeniu jej dokładnej analizy, przygotujemy odpowiedni projekt. 

Przedstawienie oferty

Gdy projekt strony bądź sklepu internetowego będzie już gotowy, przedstawimy Ci ofertę. Jeśli stwierdzisz, że masz nieco inną wizję, niż nasza, naniesiemy poprawki. Jeśli natomiast uznasz, że projekt jest na piątkę z plusem, wystarczy, że zaakceptujesz ofertę, aby przejść do kolejnego etapu.

Projektowanie strony WWW

Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty przychodzi czas na projektowanie strony, obsługiwanej przez WordPress. Przygotujemy szablon, który wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Podczas tego etapu, będziesz na bieżąco informowany o krokach, jakie podejmujemy. Pozostając z nami w kontakcie, możesz je również na bieżąco modyfikować. 

Tworzenie strony WWW

Jeśli wybrany przeze mnie szablon przypadnie Ci do gustu, przystępujemy do etapu tworzenia strony lub sklepu. Dopilnujemy, aby były bezpieczne oraz intuicyjne w obsłudze. Zadbamy również o ich prawidłowość wyświetlania się na urządzeniach mobilnych. Za tę ostatnią kwestią odpowiada specjalne oprogramowanie CMS, które ułatwi Ci zarządzenie stroną, nawet jeśli wcześniej nie miałeś z tym do czynienia.

Wdrażanie na serwer

Gdy już stworzymy stronę, prześlemy Ci ją do wglądu. Gdy go zaakceptujesz, przejdziemy do jej publikacji. Dzięki przeprowadzeniu wcześniejszych testów strona będzie działać prawidłowo zgodnie ze wszystkimi standardami SEO.

Administrowanie

Sprawnie działająca strona internetowa to jeszcze nie wszystko. Równie ważna jest jej ciągła administracja, aby jej działanie przez cały czas było prawidłowe.

W jej skład wchodzą m.in. aktualizacje, backupy oraz dodawanie nowych funkcjonalności. W tej kwestii również możesz liczyć na naszą pomoc.