Aplikacja mobilna

na iOS to prestiż

W Europie popularność urządzeń z iOS wynosi 30%

i ciągle rośnie. Natomiast w Ameryce Północnej znajdziemy 54% urządzeń z logo Apple.

iOS jest drugim najpopularniejszym systemem operacyjnym dla urządzeń mobilnych na świecie

Z chęcią sporządzimy odpowiedni projekt i (jeśli Ci się spodoba) przygotujemy aplikację do instalacji. Programowanie na iOS to proces, który wymaga dużo cierpliwości oraz fachowej wiedzy, dlatego lepiej będzie, gdy zostawisz je profesjonalistom.


Oprócz samego projektu przeprowadzamy szereg specjalistycznych testów, dzięki którym mamy pewność, że Twoja aplikacja zostanie pozytywnie przyjęta przez użytkowników. Jeśli chciałbyś stworzyć aplikację obsługiwaną przez iPhone, iPad, czy Apple Watch to bardzo dobrze trafiłeś.

Projektowanie

Na tym etapie zadbamy o dwa główne elementy:

User Experience, który sprawi, że Twoja aplikacja będzie intuicyjna w odbiorze oraz User Interface, który odpowiada za jej aspekt wizualny.


Tworzenie

Po stworzeniu projektu przychodzi czas na tworzenie aplikacji. Zastosowana przez nas technologia jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.


Monitorowanie

Gdy aplikacja już działa, skupiamy się na jej ciągłym monitorowaniu. Dzięki temu możemy poprawić ewentualne błędy, a co za tym idzie jeszcze bardziej ją udoskonalić.  


Utrzymanie i rozwój

Po przeprowadzeniu testów, mamy stuprocentową pewność, że aplikacja działa bez zarzutu, a jej wydajność jest na bardzo dobrym poziomie. Na tym etapie aplikacja jest gotowa do instalacji.

Aplikacja mobilna na iOS – na czym polega jej projektowanie? 

Na stworzenie aplikacji mobilnych decydują się przede wszystkim osoby, które chcą rozszerzyć działalność swojej firmy i zaproponować Klientom zakupy w nowo stworzonej aplikacji. Jednak, czym powinna się wyróżniać, aby trafić w gust użytkowników? Funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym wyglądem. Jej design jest praktycznie tak samo ważny, jak zastosowana specyfikacja. Dlatego już na etapie projektowania aplikacji dbamy o zachowanie balansu między User Experience (UX), a User Interface (UI). Warto postawić się na chwilę w sytuacji użytkownika – aplikacja, z której korzysta, powinna być prosta w obsłudze oraz wyróżniać się swoim wyglądem. Te dwie cechy sprawią, że użytkownik nie dość, że będzie intuicyjnie korzystać z aplikacji, to jeszcze zachwyci się jej designem.

Na etapie projektowania, zwracamy również szczególną uwagę na architekturę aplikacji.  Programując na systemie iOS, najczęściej korzystamy z MVC, czyli model–view–controller pattern. Funkcja ta pozwala podzielić aplikację na poszczególne części – kod, dane oraz UI. Taki podział usprawni jej późniejszy rozwój. Zajmując się architekturą aplikacji, skupiamy się głównie na implementacji poszczególnych funkcjonalności oraz sprawdzeniu, czy UX oraz UI są na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu mamy pewność, że stworzona przez nas aplikacja przypadnie do gustu użytkownika.

Dbamy również o zastosowanie odpowiedniej specyfikacji, która odpowiada za wdrożenie aplikacji do App Store. Jest to bardzo ważny etap, dlatego w żadnym wypadku nie możemy go pominąć. Po przygotowaniu projektu, który przedstawia funkcje aplikacji oraz jej design, pokażemy Ci efekty naszej pracy i jeśli zatwierdzisz cały projekt, przechodzimy do jej tworzenia.

Dlaczego warto z nami współpracować?


Nasz zespół składa się nie tylko z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, ale przede wszystkim z pasjonatów swojej pracy. Dzięki temu aplikacje mobilne, które tworzymy, mają odpowiednią specyfikację oraz interfejs zgodny z najnowszymi standardami Apple. 

Powierzając nam swoje zlecenie, możesz być pewien, że przygotujemy taki projekt, który spełni zarówno Twoje oczekiwania, jak i przyszłych użytkowników aplikacji. Przed rozpoczęciem prac omówimy z Tobą wszystkie kroki, jakie będziemy podejmować.

Jesteśmy również otwarci na nowe pomysły dlatego, jeśli już masz koncepcję, czy chociażby zarys swojej aplikacji, z chęcią go przeanalizujemy. Jeśli jednak nie, zaproponujemy własny projekt, który możesz zmodyfikować (oczywiście pod czujnym okiem naszych specjalistów).

Jesteś zainteresowany współpracą? Jeśli tak, już teraz skorzystaj z naszych usług, a my stworzymy aplikację, która nie tylko przyniesie Ci duże zyski, ale i wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.