Co to jest EWH?

Elastyczny Web Hosting

Elastyczny Web Hosting to usługa, w ramach której twoja strona jest przechowywana na serwerze.

Na każdej stronie internetowej znajdują się pliki, do których należą m.in. grafika, teksty oraz zdjęcia. Gdy już utworzymy taką witrynę, musimy ją umieścić w określonym miejscu, a konkretniej - w takim miejscu, które będzie działać 24h na dobę.

14 dni za darmo, bez zobowiązań

silver

Nasza rekomendacja

Posiadamy na EWH:

0

Stron internetowych

0

Skrzynek e-mail

Elastyczny Web Hosting - co to jest?

Załóż dla mnie konto Elastyczny Web Hosting 2.0 z okresem próbnym - 30 dni bez opłat.

Elastyczny Web Hosting (EWH) to rodzaj hostingu, w ramach którego poszczególne zasoby zwiększają się wraz ze swoim zapotrzebowaniem. Zarządzają nim administratorzy, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego rozwój, bezpieczeństwo, czy wydajność. Opcja skalowania gwarantuje, że system nagle nie ulegnie awarii. Ponadto nie musisz dzielić otrzymanych parametrów z innymi użytkownikami. EWH zawiera więc wszystkie zalety rodzajów hostingu. Usługa ta jest dostępna w dhosting.pl

Możesz teraz zastanawiać, czy nie wystarczy Ci po prostu popularny hosting współdzielony. W końcu korzysta z niego bardzo dużo osób, prawda? Jednak hosting ten ma pewną niedogodność. Jaką? Jeśli go wybierzesz, możesz współdzielić serwer nawet z kilkuset osobami. W sytuacji, gdy strona innego użytkownika zacznie odnotowywać zwiększony ruch, Twoja witryna może mieć kłopoty z dostępnością. Wyjściem z tej sytuacji jest zakup droższego pakietu.

Mimo że jest ona tylko hipotetyczna, to istnieją duże szanse, że się pojawi. Z tego względu właściciele stron, często decydują się na kupno droższego pakietu, nawet jeśli obecnie go nie potrzebują. Można więc powiedzieć, że dmuchają na zimne, ponieważ nie chcą, aby ich strona miała problemy z dostępnością. Jeśli nie zamierzasz kupować pakietów, których Twoja strona może (ale nie musi) potrzebować, Elastyczny Web Hosting jest właśnie dla Ciebie. 

Elastyczny Web Hosting - co otrzymujesz w ramach tej usługi?

Na samym początku otrzymujesz następujące zasoby: 2 GB RAM, 1 GHz CPU oraz 50 GB SSD. Większość stron internetowych do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje tylko tyle, jednak co w sytuacji, w której przekroczysz te wartości? Nic się nie stanie. Opcja elastycznego skalowania po prostu przydzieli Ci dodatkowe parametry.

W przypadku serwera współdzielonego mógłbyś mieć problem z dostępnością swojej strony. Jednak nie w przypadku Elastycznego Web Hostingu. Decydując się na EWH, otrzymujesz więc serwer, którego określone zasoby zwiększają się wraz ze wzrostem ruchu na stronie. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz z niego korzystać przez długie lata.