Blog

Trendy w projektowaniu stron dla firm
Trendy w projektowaniu stron dla firm.
Trendy w projektowaniu stron dla firm ciągle się zmieniają. W obecnej dobie większość użytkowników odwiedza witryny internetowe przy użyciu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Dlatego zawsze dbam o to, aby moja strona była odpowiednio dostosowana do różnych wielkości ekranów. Responsywny design, czyli projektowanie stron z myślą o różnych urządzeniach, ma dla mnie kluczowe znaczenie.
Najnowsza wersja PHP
Czy wybieranie najnowszej wersji PHP na WordPress to dobry pomysł?
Kiedy staję przed decyzją o aktualizacji PHP na mojej stronie WordPress, zawsze zastanawiam się, czy wybieranie najnowszej wersji to naprawdę dobry pomysł. PHP jest fundamentem WordPressa, a jego regularne aktualizacje są kluczowe dla bezpieczeństwa i wydajności strony. Ale czy najnowsza wersja PHP zawsze jest najlepszym wyborem?
Po co Ci strona internetowa?
Po co Ci strona internetowa? 5 najważniejszych zaniedbań przedsiębiorcy.
Posiadanie strony internetowej to dziś nie luksus, lecz konieczność dla każdego przedsiębiorcy. Jest to nie tylko wizytówka firmy, ale również kluczowe narzędzie marketingowe, które może przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć zyski. Jednak samo posiadanie strony to za mało – równie ważne jest jej odpowiednie zarządzanie.
htaccess - co to jest?
htaccess w WordPress: Co to jest i jak z niego korzystać?
Plik .htaccess jest kluczowy dla WordPressa, gdyż kontroluje różne elementy takie jak przekierowania, formatowanie linków oraz kontrolę dostępu. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania WordPressa, ponieważ jest wykorzystywany przez serwer Apache do różnych konfiguracji.
inPost WooCommerce
inPost WooCommerce: Najlepsze rozwiązanie dla sklepów
Zastanawiając się nad optymalizacją procesu wysyłki towarów, zdałem sobie sprawę, że to właśnie inPost udostępniając wtyczkę inPost WooCommerce może zaoferować mi i moim klientom komfort oraz szybkość dostaw. Wraz z rosnącą popularnością zakupów online, konsumenci oczekują coraz lepszych usług dostawczych.
HTTPS - co to jest?
HTTPS: zwiększanie bezpieczeństwa stron internetowych
W dzisiejszych czasach, gdy coraz większa ilość danych przechodzi przez strony internetowe, zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom jest niezwykle istotne. Jednym z najważniejszych narzędzi w tym zakresie jest protokół HTTPS.
PayU dla WooCommerce
PayU dla WooCommerce
WooCommerce, popularna platforma e-commerce, oferuje różne integracje bramek płatniczych, w tym PayU, wiodące rozwiązanie płatności online na rynkach wschodzących. Niniejszy artykuł zawiera kompleksowy przewodnik na temat instalacji, konfiguracji i optymalizacji wtyczki PayU dla WooCommerce.
Metody płatności WooCommerce
Metody płatności WooCommerce
Kiedy prowadzisz sklep internetowy, wybór odpowiednich metod płatności ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojego biznesu. W przypadku platformy WooCommerce, istnieje wiele różnych opcji, które można zintegrować, aby umożliwić płynne transakcje.
CMS System Zarządzania Treścią
CMS czym jest i jak może zmienić Twoją stronę internetową?
Jako twórca strony internetowej, z pewnością słyszałeś o systemach zarządzania treścią (CMS). Ale czym tak naprawdę jest CMS i jak może on zmienić Twoją stronę internetową? W tym artykule dokładnie przyjrzymy się temu zagadnieniu.
Strona niewidoczna w Google
Dlaczego moja strona internetowa nie jest widoczna w Google?
Czasami może się zdarzyć, że nasza strona nie pojawia się w wynikach wyszukiwania Google. Dlaczego tak się dzieje i co można zrobić, aby rozwiązać ten problem? W tym artykule przedstawiamy najczęstsze przyczyny i rozwiązania.
Pozycjonowanie nowej strony interetowej.
Ile trwa pozycjonowanie nowej strony interetowej?
W cyfrowym świecie, gdzie informacje płyną strumieniem, a konkurencja jest zacięta, każda nowa strona internetowa staje przed wyzwaniem: jak wybić się z tłumu i dotrzeć do odbiorców? Proces ten, niczym wspinaczka na szczyt Google, wymaga strategii, wytrwałości i odrobiny szczęścia.
Jak korzystać z Google Trends?
Jak korzystać z Google Trends?
Google Trends to narzędzie udostępniane przez Google, które pozwala na analizowanie i porównywanie popularności wyszukiwań w czasie. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla osób zajmujących się marketingiem internetowym, SEO oraz tworzeniem treści online.
Google Search Console
Google Search Console, dlaczego ma znaczenie?
Google Search Console, wcześniej znane jako Google Webmaster Tools, to bezpłatne narzędzie, które dostarcza właścicielom stron, administratorom i deweloperom kluczowych informacji na temat indeksowania i wyświetlania stron internetowych w wynikach wyszukiwania.
Czy aktualizacje stron na WordPress są konieczne?
Czy aktualizacja stron internetowych na WordPress jest konieczna?
Dziś chciałbym porozmawiać z Wami na temat aktualizacji stron internetowych na platformie WordPress. Jest to kwestia, która budzi wiele kontrowersji i często wywołuje pytania. Czy naprawdę musimy aktualizować nasze strony?
Animacje Hover
Korzyści wynikające z użycia animacji Hover
Animacje Hover zdobywają coraz większą popularność we współczesnym projektowaniu stron internetowych, gdyż nadają życie oraz interaktywność statycznym elementom. Brizy wprowadza nowe efekty hover, które umożliwiając ożywienie strony internetowej, co pozwoli jej wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm.
Ile kosztuje strona internetowa?
Ile kosztuje strona internetowa w 2023 roku?
Prowadząc własną firmę, będziesz musiał uruchomić stronę internetową. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje strona internetowa, koniecznie przeczytaj ten artykuł.
WP Desk wtyczki do WooCommerce
WP Desk, wtyczki do stron oraz sklepów internetowych w 2023 roku
WP Desk to polska firma, która oferuje wtyczki do stron oraz sklepów internetowych opartych na WordPress i WooCommerce. Jej cechą wyróżniającą jest transparentność. Swoje produkty firma dostosowuje do polskiego rynku e-commerce.
Core Web Vitals
Co to jest Core Web Vitals?
Algorytmy Google biorą pod uwagę nie tylko treści znajdujące się na danej stronie, czy optymalizację techniczną. Równie ważnym czynnikiem są doświadczenia użytkowników znane jako User Experience (UX).