FB PIxel

Blog

Google Search Console
Google Search Console, dlaczego ma znaczenie?
Google Search Console, wcześniej znane jako Google Webmaster Tools, to bezpłatne narzędzie, które dostarcza właścicielom stron, administratorom i deweloperom kluczowych informacji na temat indeksowania i wyświetlania stron internetowych w wynikach wyszukiwania.
Czy aktualizacje stron na WordPress są konieczne?
Czy aktualizacja stron internetowych na WordPress jest konieczna?
Dziś chciałbym porozmawiać z Wami na temat aktualizacji stron internetowych na platformie WordPress. Jest to kwestia, która budzi wiele kontrowersji i często wywołuje pytania. Czy naprawdę musimy aktualizować nasze strony?
Animacje Hover
Korzyści wynikające z użycia animacji Hover
Animacje Hover zdobywają coraz większą popularność we współczesnym projektowaniu stron internetowych, gdyż nadają życie oraz interaktywność statycznym elementom. Brizy wprowadza nowe efekty hover, które umożliwiając ożywienie strony internetowej, co pozwoli jej wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm.
Ile kosztuje strona internetowa?
Ile kosztuje strona internetowa w 2023 roku?
Prowadząc własną firmę, będziesz musiał uruchomić stronę internetową. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje strona internetowa, koniecznie przeczytaj ten artykuł.
WP Desk wtyczki do WooCommerce
WP Desk, wtyczki do stron oraz sklepów internetowych w 2023 roku
WP Desk to polska firma, która oferuje wtyczki do stron oraz sklepów internetowych opartych na WordPress i WooCommerce. Jej cechą wyróżniającą jest transparentność. Swoje produkty firma dostosowuje do polskiego rynku e-commerce.
Core Web Vitals
Co to jest Core Web Vitals?
Algorytmy Google biorą pod uwagę nie tylko treści znajdujące się na danej stronie, czy optymalizację techniczną. Równie ważnym czynnikiem są doświadczenia użytkowników znane jako User Experience (UX).
Online Blog
Jak stworzyć bloga internetowego?
Każdego miesiąca aż 409 mln osób przegląda blogi WordPress. W ciągu zaledwie 30 dni daje to ponad 20 mld przejrzanych stron. WordPress wyróżnia ogromna popularność, dlatego coraz więcej użytkowników decyduje się na otwarcie bloga właśnie na tym CMS.
Sklep internetowy WooCommerce
Dlaczego warto założyć sklep internetowy?
Z najnowszego raportu e-Izby „Omni-commerce. Kupuję wygodnie” możemy dowiedzieć się, że zakupów online dokonuje aż 87% internautów. Porównując ten wynik do lat ubiegłych widać, że ich liczba stale rośnie.
Kontent is King - SkyIT.pl
Content marketing – dlaczego warto z niego korzystać?
Content is King - to jedno z najpopularniejszych zdań w marketingu. Właściciele stron internetowych doskonale wiedzą, że dobra treść pozwoli zaistnieć ich firmom w Internecie.