Blog

Metody płatności WooCommerce
Metody płatności WooCommerce
Kiedy prowadzisz sklep internetowy, wybór odpowiednich metod płatności ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojego biznesu. W przypadku platformy WooCommerce, istnieje wiele różnych opcji, które można zintegrować, aby umożliwić płynne transakcje.
CMS System Zarządzania Treścią
CMS czym jest i jak może zmienić Twoją stronę internetową?
Jako twórca strony internetowej, z pewnością słyszałeś o systemach zarządzania treścią (CMS). Ale czym tak naprawdę jest CMS i jak może on zmienić Twoją stronę internetową? W tym artykule dokładnie przyjrzymy się temu zagadnieniu.
Strona niewidoczna w Google
Dlaczego moja strona internetowa nie jest widoczna w Google?
Czasami może się zdarzyć, że nasza strona nie pojawia się w wynikach wyszukiwania Google. Dlaczego tak się dzieje i co można zrobić, aby rozwiązać ten problem? W tym artykule przedstawiamy najczęstsze przyczyny i rozwiązania.
Pozycjonowanie nowej strony interetowej.
Ile trwa pozycjonowanie nowej strony interetowej?
W cyfrowym świecie, gdzie informacje płyną strumieniem, a konkurencja jest zacięta, każda nowa strona internetowa staje przed wyzwaniem: jak wybić się z tłumu i dotrzeć do odbiorców? Proces ten, niczym wspinaczka na szczyt Google, wymaga strategii, wytrwałości i odrobiny szczęścia.
Jak korzystać z Google Trends?
Jak korzystać z Google Trends?
Google Trends to narzędzie udostępniane przez Google, które pozwala na analizowanie i porównywanie popularności wyszukiwań w czasie. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla osób zajmujących się marketingiem internetowym, SEO oraz tworzeniem treści online.
Google Search Console
Google Search Console, dlaczego ma znaczenie?
Google Search Console, wcześniej znane jako Google Webmaster Tools, to bezpłatne narzędzie, które dostarcza właścicielom stron, administratorom i deweloperom kluczowych informacji na temat indeksowania i wyświetlania stron internetowych w wynikach wyszukiwania.
Czy aktualizacje stron na WordPress są konieczne?
Czy aktualizacja stron internetowych na WordPress jest konieczna?
Dziś chciałbym porozmawiać z Wami na temat aktualizacji stron internetowych na platformie WordPress. Jest to kwestia, która budzi wiele kontrowersji i często wywołuje pytania. Czy naprawdę musimy aktualizować nasze strony?
Animacje Hover
Korzyści wynikające z użycia animacji Hover
Animacje Hover zdobywają coraz większą popularność we współczesnym projektowaniu stron internetowych, gdyż nadają życie oraz interaktywność statycznym elementom. Brizy wprowadza nowe efekty hover, które umożliwiając ożywienie strony internetowej, co pozwoli jej wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm.
Ile kosztuje strona internetowa?
Ile kosztuje strona internetowa w 2023 roku?
Prowadząc własną firmę, będziesz musiał uruchomić stronę internetową. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje strona internetowa, koniecznie przeczytaj ten artykuł.